KONST / Litografier / Färglitografi 7563201
nr 756 3201
Färglitografi
Anne Vilsbøll, komposition, signerad, bladets mått: 76x56
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:26:40
100 kr
150 kr